Klient biznesowy

Zarządzanie własną firmą wymaga zaangażowania w  marketing, dbania o kwestie finansowe, pracowników i pozyskanie klientów. Codzienne zapracowanie może pozbawić czasu na bieżące śledzenie zmian w przepisach. Tymczasem wielokrotne i częste zmiany przepisów nie sprzyjają spokojnemu prowadzeniu działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy w zasadzie na każdym kroku muszą być czujni, aby nie wpaść w gąszcz przepisów i kruczków prawnych i nie dopuścić do negatywnych konsekwencji dla biznesu.

Prowadząc własny biznes na pewno nie raz „zderzyłeś się z murem” niejasnych przepisów próbując załatwić sprawę w urzędzie. Przepisy prawa administracyjnego bardzo często są niejasne dla obywateli, dodatkowo załatwienie sporu często utrudnia konieczność zachowania terminów oraz wymogów formalnych.

 

                          003 1

Kancelaria PIĘTKA LEGAL świadczy profesjonalną pomoc prawną klientom biznesowym, prowadzącym działalność gospodarczą. Zajmujemy się tworzeniem i opiniowaniem umów gospodarczych, doradztwem prawnym w trakcie prowadzenia działalności. Służymy pomocą w trakcie batalii sądowych z nieuczciwymi kontrahentami, prowadzimy sprawy o zapłatę i windykacje należności. Wspieramy także przedsiębiorców, służąc doradztwem prawnym z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.


Kancelaria PIĘTKA LEGAL stanowi wsparcie dla Twojego biznesu, na każdym jego etapie. Pomożemy Ci nie tylko w trakcie trwania działalności, ale już na etapie jej tworzenia. Możesz na nas liczyć także podczas przekształcania formy prowadzonego przedsiębiorstwa czy restrukturyzacji.